Tragom 1. izleta HPD-a Sisak (7.4.2019.)

Ponovno se družimo na Hrastovičkoj gori (već po 36. put) kako bismo obilježili 1. izlet našeg Društva. Priključite nam se!

Dojmove s prošlogodišnjih izleta možete pogledati na sljedećim poveznicama 🙂

33. pohod (2016. godina)
34. pohod (2017. godina)

Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da izletu pristupa na osobnu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Vodič ima pravo izmjene programa izleta s obzirom na objektivne okolnosti na terenu. Odazivom na izlet, svaki pojedinac dozvoljava upotrebu osobnih fotografija nastalih tokom izleta na web i Facebook stranici HPD-a Sisak.

zdravlje

PLANINARENJE I ZDRAVLJE

Saznajte više  o povezanosti planinarenja i zdravlja. Planinarenje podiže kondiciju, snagu, izdržljivost, poboljšava cirkulaciju i ubrzava gubitak kilograma. Hodanje i penjanje planinama jača i zateže mišiće cijelog tijela, posebno nogu i poboljšava pokretljivost i elastičnost zglobova.