EDUKACIJA

PLANINARSKA ŠKOLA

HPD SISAK

Novim članovima koji žele upisati proljetnu planinarsku školu preporučamo pohađati laganije izlete našeg Društva i prije početka planinarske škole, kako bi stekli neophodno početno iskustvo društvenog planinarenja u većoj organiziranoj skupini.

Planinarska škola s obzirom na intenzivni dvomjesečni ritam rada traži ulaganje dodatnih napora polaznika pored svakodnevnih obaveza, tako da preporučujemo upis u pl. školu samo onim članovima koji će to moći zadovoljiti.

Za vrijeme trajanja planinarske škole tražimo od polaznika škole da se suzdrže od ostalih outdoor aktivnosti, i NEMA drugih planinarskih izleta !

Upisom u pl. školu svaki polaznik potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sudjelovanje u radu škole, da izletima pristupa na vlastitu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati programa izleta, odluka i uputa vodiča.