Predavanje: Visokogorski usponi (6.12.2019.)

Planinari od 1971. a penje od 1972. kao član AO “Željezničar”. Naslov alpinist stječe 1981., a pročelnik AO-a je 1981-1982. Kao instruktor sudjeluje na brojnim alpinističkim školama. Učestvovao je na nekoliko pohoda u svjetska velegorja: Kavkaz, Kilimanjaro, Aconcagua, te više puta u Nepalu. Brončani znak PSH.

(dio teksta i naslovna fotografija preuzeti s www.hpdzeljeznicar.hr)

krstarenje2

Naša lijepa krstarenja Jadranom

Obzirom na manju “sušu“  u prijavama za ovogodišnje krstarenje, neće biti na odmet malo se prisjetiti kako je to izgledalo 2012. godine. Možda animiramo još nekoga kad ovo pročita i vidi, da  ljepote i raznih doživljaja na našim krstarenjima ima  na pretek.

20131020 100632

JESEN NA SJEVERNOM VELEBITU

Subota 19. listopada 2013. godine,  zora nad Siskom najavila je lijep dan. Raspoloženi premda još malo sneni, „potrpali“ smo se u autobus s nešto više prtljage i prepustili u sigurne ruke našeg  vozača Iveka točno u 6:00 sati. Na ugodnoj vožnji prati nas  veliki sjajni mjesec i mami na pomalo mistična razmišljanja.