Triglav 16. i 17.08.2014.

Fotografije možete pogledati na ovoj adresi:

2018 06 09 Oltari 00

Sreća prati hrabre

„Sreća prati hrabre“, izreka je koja vrijedi ne samo za ovaj izlet, nego i za cijelu ovogodišnju planinarsku školu, jer je za nekoliko izleta do sada prognoza bila loša, no svaki put je ispalo odlično vrijeme.

hr2

Noćni uspon na Hrastovicu (15. i 16. 02.2014.)

Doživimo na našoj omiljenoj gori dašak mističnosti. Krenimo na noćni pohod poznatim stazama, dok nam Mjesec i zvijezde osvjetljavaju put. Hrastovička gora je poznato izletište Siščana i Petrinjaca više od stotinu godina. Otkrijmo zajedno što nas to privlači neobičnim silama. Uspon do Doma započinjemo u večernjim satima, 15.02.2014., stazom preko Paljevina. Za sve sudionike koji će nastaviti turu i drugi dan, planiran je obilazak nekoliko lokaliteta po vršnom dijelu Hrastovičke gore, ovisno o želji sudionika, hodanje do kule Pecki kroz klanac Veliki jarak.

Sudionici koji ne žele noćiti u domu moći će se vratiti natrag do polazišta i tako skratiti izlet na jednodnevni.

Molim sudionike noćnog uspona koji će noćiti na Domu da se prijave organizatoru izleta telefonom ili na sastancima društva kako bi osigurali dovoljan broj mjesta za noćenje.

PS (Ovo je u slučaju velike navale.)

Hvala!