Obilježavanje 90 godina tradicije planinarstva u Sisku

PROGRAM OBILJEŽAVANJA

16.09. utorak, Predstavljanje HPD-a Sisak na manifestaciji: Lajkam Sisak i krećem se -Promocija sportskih klubova i udruga,Šetnica Slave Striegla, 18:30-19:30.

20.09. subota „Planinarska biciklijada“, start ispred Starog grada u Sisku,10:00 sati (bicikliranje :Sisak-Vurot-Petrinja-Hrastovica: planinarenje planinarskom stazom preko Sv.Duha do Planinarskog doma Matija Filjak, gdje sudionike čeka zajednički ručak sa sudionicima Adrenalinske rute i ostalim planinarima).

22.09. ponedjeljak Hodajmo! U sklopu Europskog dana bez automobila pješačenje kružnom rutom od centra grada do Vidikovca na Viktorovcu (okupljanje u prolazu nekadašnje „GRAME“ u 9:00 sati).

25. 09. četvrtak, K2-Trijumf i tragedija, predavanje  poznatog hrvatskog alpinista i putopisca, Stipe Božića, Kazalište 21(Pionirac), Trg grada Heidenheima 12. Sisak, 18:00 sati.

27.09. subota, Stare utvrde Hrastovičke gore (planinarenje). Okupljanje u selu Hrastovici  kod izvora Sv.Bartola u 9:00 sati.

Program obilježavanja 90 godina planinarstva u Sisku

mos3

Moslavačka gora zimi (15.01. 2017.)

Pohodi Moslavačkim gorjem obiluju iznenađenjima. Brdima i kosama Moslavačke gore, isprepliću se markirane i nemarkirane staze, a nakon blagdana godi otkrivanje još ponekog potoka, vrha, sajle. Još ako bude i snijega… Ponesite tople napitke, hranu, rezervnu odjeću i ništa vas neće iznenaditi.

Okupljanje u 09:00 sati kod Konzuma u Popovači. Prijevoz u osobnom aranžmanu.

Vodič: Đino.