SARAJENO (30.09 -02.10.2016.)

Plan  izleta:

1.dan

Polazak u 13 sati autobusom ispred željezničkog kolodvora u Sisku.

Do cca 20 sati dolazak i smještaj u hotelu „Saraj“. Večera.

Poslije večere slobodan termin za šetnju gradom.Od starog dijela grada udaljenost cca 10 min pješačenja.

2.dan

Doručak u hotelu.

Vožnja autobusom do Trebevića.

Hodanje do planinarskog doma sa domačim vodićem.

Predviđeno vrijeme za povratak-do cca 15 sati. Osvježenje i odmor.

U 17 sati turistička šetnja gradom sa stručnim domačim vodičem.Obilazak starog dijela grada i znamenitosti.

Večera te slobodno vrijeme za razgledavanje i šetnju.

3.dan

Doručak u hotelu (7-9 sati).

Slobodno vrijeme do polaska kući.

11 00  Polazak  prema Travniku.  „Lutvina kahva“ u Travniku-na „Plavoj  vodi“

15 sati –predviđen ručak u Jajcu- Bosanski lonac- Omerbegova kuća

Dolazak u Sisak u večernjim satima.

Napomena: Standardna oprema za hodanje ovisno o vremenskim prilikama.

Prijave do 20. rujna radi potrebnih rezervacija.Uz prijavu obavezna  akontacija  u iznosu 200 kN ( ukupno 650 kN,na bazi 40 osoba). Cijeli iznos uplatiti 7 dana prije polaska.

Informacije o izletu te prijave za izlet srijedom na sastanku društva

Organizatoru izleta:   Rifet Sedić   091/15 880 15, mail   rifet.sedic@gmail.com

Napomena: Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da izletu pristupa na osobnu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Vodič ima pravo izmjene programa izleta obziromna objektivne okolnosti na terenu.

Prohodana Premužićka (24.-26.7.2014)

Devet planinara: Ivica zvani Šuco (organizator) i Anica ( vodiči), Marica, Lili, Slavko i Renata –  članovi HPD Sisak, Vlasta i Vlado – članovi HPD Zrin i Ivan –  član HPD Željezničar, uputilo se u osvajanje Premužićeve staze.