Grobničke Alpe (24/25.09.2016.)

Napomena: Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da izletu pristupa na osobnu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Vodič ima pravo izmjene programa izleta obziromna objektivne okolnosti na terenu.

Kamenjak (15.11.2014)

Članovi Visokogorska sekcije HPD Željezničar i prijatelji iz HPD Sisak, napravili su izlet na Kamenjak u Gorskom kotaru. Interesantan greben Kamenjaka prošli smo u smjeru Malog Kamenjaka i na trag.

IMG-0ca37df9f74eaaefaafe51ce049a6407-V

Kum (SLO), 1220 mnv

Dragi planinari,
biti u karanteni ne znači biti udaljen od planina. Stoga vas želim potaknuti da podijelite svoje prošlogodišnje uspone koje niste objavili na stranicama društva. Možda će neki vaš uspon biti nadahnuće drugima da ga ostvare ponovno ili prvi put ili da ga uvrstimo u plan društva za 2021.