Pozivamo vas da i ove godine zajedno proslavimo proteklu planinarsku godinu :)
Pozivamo vas da i ove godine zajedno proslavimo proteklu planinarsku godinu :)

Osam planinara našeg društva boravilo je 28.2. na Papuku i Krndiji. Organizator izleta bila je Vesna Poljak, a vodič simpatična planinarka domaćeg planinarskog društva iz Orahovice. Staze koje smo prolazili vrlo su lijepe i atraktivne.

Obzirom na manju “sušu“ u prijavama za ovogodišnje krstarenje, neće biti na odmet malo se prisjetiti kako je to izgledalo 2012. godine. Možda animiramo još nekoga kad ovo pročita i vidi, da ljepote i raznih doživljaja na našim krstarenjima ima na pretek.

Pozivamo vas 21. listopada 2020. (srijeda) u 19h u salu za sastanke unutar objekta ŠRC-a (tzv. sisačkog bazena), na adresi Trg grada Heidenheima 1.
Molimo da sa sobom ponesete masku te da se pridržavate naputaka i epidemioloških preporuka.