Pozivamo vas da i ove godine zajedno proslavimo proteklu planinarsku godinu :)
Pozivamo vas da i ove godine zajedno proslavimo proteklu planinarsku godinu :)

Od Kamešnice su prošla već tri tjedna bez ozbiljnijeg hodanja, a Alpe su svakim danom sve bliže. Bilo je krajnje vrijeme da se nešto uradi po tom pitanju. Tako smo se, u subotu 06.07.2013 , nas sedmoro našli na putu za Baške Oštarije i Dabarske kukove.

Pozivamo članove HPD-a Sisak na produženi vikend na Oltarima. Pridružite nam se i osjetite tu neodoljivu, jedinstvenu čaroliju Velebita i Jadrana, spoj kupanja i planinarenja. Rijetko koje planinarsko društvo u Hrvatskoj može se pohvaliti tom jedinstvenošću u ljetno vrijeme.

Kako je izlet HPD Siska na Dinaru propao, nas petero se, zajedno sa Novakovom grupom iz Željezničara, priključilo planinarskom društvu Lipa Sesvete i njihovom pohodu na „Vrh Hrvatske“.