Pozivamo vas da i ove godine zajedno proslavimo proteklu planinarsku godinu :)
Pozivamo vas da i ove godine zajedno proslavimo proteklu planinarsku godinu :)

Čarobna ljepota prirode preplavila me emocijama i potaknula da napišem ovu priču. 2. lipnja ove godine, 26 planinara išlo je na izlet u Bosansku Krupu. Dočekali su nas naši domačini, planinari PD „Grmeč“, koji su hodali zajedno sa nama.

20. i 21. travnja 2013. velika grupa sisačkih i petrinjskih planinara obišla je Omišku Dinaru i njen najviši vrh Kulu. Do detaljnijeg izvješća neka vam priložene fotografije dočaraju dio ugođaja.