Pozivamo vas da i ove godine zajedno proslavimo proteklu planinarsku godinu :)
Pozivamo vas da i ove godine zajedno proslavimo proteklu planinarsku godinu :)

17.10. ove god. četvoro planinara našeg društva odabralo je za svoj izlet Kamenjak i Veli Pliš. Vrijeme je bilo idealno za boravak u prirodi a krajolik koji smo obilazili obučen u romantične jesenske boje prekrasan.

Najavom HPD „ Ericsson Nikola Tesla“ iz Zagreba da će koristiti naš planinarski dom na Oltarima u subotu 5.07.2014.god. nas tri planinarke Mira, Vesna i ja dogovorile smo se da taj vikend preuzmemo dežurstvo u Domu. (1708m).

Preživjeli smo sedmu, pregurali osmu, prešli i prag prve zajedničke dekade, svatko u svom mozgu i po opasnim krivinama, izgradili usput nekakav viseći most, jer početak je projurio brzo poput kometa – upoznavanje, trudnoća, diploma, obitelj, traženje posla…