Pozivamo vas da i ove godine zajedno proslavimo proteklu planinarsku godinu :)
Pozivamo vas da i ove godine zajedno proslavimo proteklu planinarsku godinu :)

Polazak: u subotu u 06:00 h sa željezničkog kolodvora u Sisku (autobusom)
Povratak: nedjelja u večernjim satima

Želite li otkrivati najljepše i najskrovitije kutke lijepe naše, pa i šire, opuštati se negdje

Pozivamo vas da se priključite inicijativi “Gore u gorje” po 50. put.