Sljeme, 20. 01.2018. (subota)

Ruta planinarenja: uspon Bikčevićevom stazom do planinarskog doma Runolist, a silazak Leustekovom stazom do donje stanice sljemenske žičare. Trajanje planinarenja oko 5 sati.

Povratak otprilike oko 17.00 sati u Sisak.

Prijave i informacije: Suzana Stanković 098 913 9113 ili na sastanku planinara.

Napomena: Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da izletu pristupa na osobnu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Vodič ima pravo izmjene programa izleta obziromna objektivne okolnosti na terenu.

Image19

Crnopac (13 i 14.06.2015)

14 planinara obišlo je 13 i 14. lipnja čuvenu Stazu Malog princa na Crnopcu, te okolne vrhove Kitu Gaćešinu i Crnopac. Vrijeme idealno, mesa, vina i mineralne koliko hoćeš. ostalo možete zamisliti. Dvodnevni izlet završen je kupanjme u Zrmanji u Obrovcu.

HPIM7605

Oltari – Zavižan

Četrdesetak planinara HPD Sisak obišlo je prošlog vikenda Zavižan. Izletje održan u sklopu tradicionalnog pohoda na zatvaranje planinarske kuće Oltari kojom Društvo i upravlja.