Suradnja HPD-a Sisak i Gimnazije Sisak

Gledajući fotografije i slušajući o pripremama, samom penjanju, vremenskim uvjetima i osjećajima kroz koje prolazi penjač, slušatelji su mogli osjetiti strahopoštovanje  prema planinama te divljenje osobi kojoj je sve to uspjelo. Predavanju su se odazvali članovi Društva i gimnazijalci kojima ljubav prema planinarenju kroz projekt Hodanjem do zdravlja prenose profesori/planinari: Slobodan Grabovica, Željka Cicak, Vesna Rogulja Mart i Marta Narančić.

31-HRASTOVACKA GORA 01-030

Tragom 1. izleta HPD Sisak

Proljetno jutro dočekalo je u Hrastovici 150 planinara iz Varaždina, Siska, Petrinje, Crikvenice i Zagreba. Uz cvrkut ptica, krenuli smo do vrha: preko paljevina, preko vodovoda, kraj crkvice Sv. Duha, i preko ostataka gradine Hrastovica.

2019 02 23 Varazdinsko 00

Varaždinsko gorje (23.2.2019.)

Još jedan dan proveden u planini. Ukupno 45 planinara boravilo je 23. veljače 2019. na području Varaždinsko topličkog gorja.
Obilježen je 15. pohod “Tragom 1. izleta Varaždinskih planinara”.