Spomen na Lovru (Ivan Lovreković)

Redovito sudjeluje u ekološkim akcijama Ekološkog društva Žumberak. Radio je na obilježavanju i održavanju staza na Velebitu i Hrastovici. Dobitnik je više priznanja i zahvalnica HPD-a Sisak. Organizator izleta. Omiljene planine Velebit i Medvednica.

Posljednji ispraćaj će biti 15.1.2019. na Gradskom groblju u Sisku u 12 h.

HPD Sisak

40-IMG 4737

Grintovec, Kočna

Dok sam se pripremao za svoj drugi posjet Kamniško – savinjskim alpama, površno sam pratio kako mediji već danima stvaraju paniku, zazivajući za vikend biblijsko nevrijeme i propast. Što bi tek rekli da su znali da se, baš taj vikend, nas sedmero sprema pohoditi  Alpe.

2020 08 13 Oltari 10

Za Gospu, na Oltare!

Još prije nekoliko tjedana pao je dogovor da produljeni vikend za blagdan Velike Gospe provedemo aktivno kombinirajući planinarenje, kupanje i naravno druženje na omiljenim nam Oltarima. Rečeno, učinjeno;