Nova internet stranica HPD Sisak

Ovo je samo početak puta, želja nam je vremenom proširiti sadržaj stranice na što više tema iz života planinara i aktivnosti Društva. Prije svega se to odnosi na dio vezan uz edukaciju i savjete planinara.

Molimo vas da tekstove  dostavljajte napisane u Word-u.

Do 15 fotografija dostavljajte u jpg, gif ili png formatu, rezolucije 800 x 600 ili 1024 x 768 pixela, maksimalne veličine  do 500 kB.

Svoje tekstove i  fotografije možete slati na adresu: hpdsisak.web@gmail.com ili na CD i DVD medijima na sastancima društva ili prema dogovoru sa administratorom.

Hvala.

Tragom Prvog izleta (13.04.2014.)

U nedjelju, 13, travnja 2014. godine sisački su planinari obilježili 31. godina prvog izleta na Hrastovičku goru. Među planinarima se našao i Mile Božičević, jedini planinar, učesnik tog prvog izleta 9. travnja 1983. godine.