EKO AKCIJA NA BANOVINI 04.12.2022.

Dragi planinari i ljubitelji prirode,

pozivamo vas na EKO AKCIJU koja će se održati na dobro nam znanom mjestu na području Tješnjaka, gdje nažalost svjedočimo svakodnevnom odlaganju smeća.

I sami ste konstantno svjedoci da neodgovorni građani gomilaju otpad na dragoj nam Hrastovačkoj gori, pa se nadamo da ćemo ovom akcijom barem malo osvijestiti sve ljude kojima je ta lokacija mjesto gdje će izbaciti smeće, te ih potaknuti na odgovornije ponašanje.

Mjesto okupljanja: Caffe bar Zelena dolina

Vrijeme okupljanja: 8:30 h

Sigurnosna oprema: osigurana

IO Društva

05-SDC14823

Idemo na Ivanščicu (05.05.2013.)

Oblačno jutro. Polazak u 7 sati minibusom na najvišu i najmarkantniju goru Hrvatskog Zagorja. Već na samom početku putovanja imali smo peh. Na izlasku iz Dužice dogodila se prometna nesreća. Pred nama kolona vozila i neznamo do kada će biti obustavljen promet, pa se vraćamo na put preko Martinske Vesi.

img 1044 (small)

Planinarski kotlić – 2016.

Malo zaostalih obavijesti…

I ove godine održano je tradicionalno takmičenje u kuhanju kotlića na Hrastovičkoj gori. Natjecalo se 9 ekipa. Na kraju, najveći pobjednik, kao i uvijek, bude publika koja se “ogrebe” za slastan ručak.