KESTENIJADA 08/09.10.2022.

I ove godine u raznolikom  programu kestenijade planiraju se i planinarske aktivnosti odlaskom na planinarsku stazu Gordana Lederera koja prolazi kroz kestenovu šumu.

Planinare će i ove godine prevesti iz  gradskog parka (kraj crkve sv. Nikole) autobusi na početak staze (kod trećeg mosta restorana Đenadija).

Vrijeme polaska:

10:30 Subota

10:30 Nedjelja

IMG-20200821-WA0010

Obavijest za planinare

Zbog sanitarnih uvjeta do daljnjega odgađamo sastanke u našim prostorijama. Uvjeti nisu zdravstveno sigurni i primjereni boravku osoba. U potrazi smo za privremenim rješenjem u vidu prostora za održavanje sastanaka te ćemo Vas na vrijeme obavijestiti.

Na Papuku i Krndiji

Osam planinara našeg društva boravilo je 28.2. na Papuku i Krndiji. Organizator izleta bila je Vesna Poljak, a vodič simpatična planinarka domaćeg planinarskog društva iz Orahovice. Staze koje smo prolazili vrlo su lijepe i atraktivne.

Na Visočici, Panosu i Urljaju

Dana 24.06.2016. god.četvoro planinara pohodilo je gospićku ljepoticu  Visočicu i Panos.  Izlet je organizirao i vodio Damir Vlahov –Geza.  Česti smo gosti tog prekrasnog kraja pa vjerujem da bi Aničin auto i bez njene pomoći  sam pronašao put iz Siska prema Baškim Oštarijama.