2022 Poziv za izbornu godišnju Skupštinu HPD Sisak (9.2.2022.)

Temeljem članka 22. Statuta HPD Sisak, odlukom Izvršnog odbora saziva se IZBORNA GODIŠNJA SKUPŠTINA HPD SISAK. Skupština će se održati u srijedu, 9. veljače 2022. godine s početkom u 19,00 sati u prostorijama Društva.
Molimo sve članove Društva da se jave nekom od članova IO do srijede 26.01.2022. ukoliko žele sudjelovati u užem radu Društva.
Moguće se prijaviti za sve funkcije navedene u nastavku:

Predsjednik/ca
Podpredsjednik/ca
Tajnik/ca
Blagajnik/ca
Član/ica Izvršnog odbora
Predsjednik/ca Nadzornog odbora
Član/ica Nadzornog odbora
Pročelnik/ca i/ili član/ica jedne od komisija
Ukratko o radu:
Društvo zastupa i predstavlja predsjednik društva, koji je ujedno i predsjednik Izvršnog odbora.
U slučaju odsutnosti ili spriječenosti predsjednika Društva zamjenjuje dopredsjednik.
Društvo u svim pravnim poslovima zastupa tajnik Društva.
Predsjednik Društva potpisuje Društvo. Na temelju odluke Izvršnog odbora društva, predsjednik Društva zaključuje i potpisuje ugovore i sporazume s trećim osobama. Odlukom Izvršnog odbora, a na prijedlog predsjednika Društva određuju se osobe ovlaštene za potpisivanje financijske i druge dokumentacije Društva.
Također molimo članove da se odazovu pozivu na Skupštinu kako bismo pravovaljano izabrali novo rukovodstvo i odlučivali o radu Društva.
IO Društva

src-logo

Obavijest za planinare – sastanak 14.10.2020.

Donosimo lijepe vijesti 🙂

Pronašli smo odgovarajući prostor za održavanje sastanka u objektu ŠRC-a Sisak!

Pozivamo vas 14. listopada 2020. (srijeda) u 19h u salu za sastanke unutar objekta ŠRC-a (tzv. sisačkog bazena), na adresi Trg grada Heidenheima 1.

Molimo da sa sobom ponesete masku te da se pridržavate naputaka i epidemioloških preporuka.