Tragom 1. izleta VARAŽDINSKIH PLANINARA Presečno – Varaždinske toplice 24.02.2018.

Karta rute: KARTA

Napomena: Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da izletu pristupa na osobnu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Vodič ima pravo izmjene programa izleta obziromna objektivne okolnosti na terenu.

20131020 100632

JESEN NA SJEVERNOM VELEBITU

Subota 19. listopada 2013. godine,  zora nad Siskom najavila je lijep dan. Raspoloženi premda još malo sneni, „potrpali“ smo se u autobus s nešto više prtljage i prepustili u sigurne ruke našeg  vozača Iveka točno u 6:00 sati. Na ugodnoj vožnji prati nas  veliki sjajni mjesec i mami na pomalo mistična razmišljanja.

Prek Slemena u Stubake

9. veljače 2013. HPD Sisak i HPD Zrin su realizirali zajednički planinarski izlet Prek Slemena u Stubake. U realizaciji je došlo do manjih izmjena planiranog puta u skladu s vremenskom situacijom i uvjetima na terenu.