Tragom prvoga izleta (5.4.2020.)

Tako smo i ove godne u našem Planu izleta najavili aktivnost Tragom prvoga izleta HPD-a Sisak za 5. travnja. Posebno smo se veselili realizaciji suradnje s našim sugrađanima iz Udruge slijepih osoba i s nestrpljenjem očekivali taj dan.

No, COVID 19 nas je u tome zaustavio.

Da se ne ponovi ratno doba, ipak smo uspjeli održati tradiciju. Naš član Slavko Didović, u ime svih nas pohodio je Hrastovicu na ovaj divni proljetni dan. Slavko, zaslužio si naš posebni pečat!

Tekst: Vesna Rogulja Mart

Fotografije: Slavko Didović

20200823 110905

Godišnji na planini i moru (22 – 28.8.2020.)

22.8.2020. SUBOTA

CILJ: VISOČICA

Već u 6h ujutro bili smo na autocesti prema Lici. Nakon otprilike 2.5 h ugodne vožnje prolazimo centar Gospića i nastavljamo prema Rizvanuši, u smjeru Baških Oštarija. Kroz samo selo cesta je asfaltirana, a zatim prelazimo na makadam, točnije šumarski put kojim polako napredujemo.