Tragom 1. izleta HPD Sisak (7.4.2019)

U veselom društvu i uz dobru klopu prepričavale su se planinarske dogodovštine i kovali planovi za neke buduće izlete.

Dio atmosfere vidljiv je i na fotografijama.

Tekst: Irena Mihalić

Fotografije: od nekoliko planinara 🙂

ROMBON I MANGART, SLO (27-28.08.2016.)

– I? Kakav je plan?

– Prvi dan Rombon, drugi dan ćemo vidjeti. Možda Bavški Grintavec.

– A ako je Mangart blizu, možda via italiana?

– Nije loša ideja. Vidjet ćemo s ostalima. Ponesi šator, vreću za spavanje, opremu za ferratu, hranu i vodu za dva dana, ne znamo još gdje ćemo spavati. Možda kamp u Bovcu ili… Vidjet ćemo usput.

– Dogovoreno.

oltari111
Oltari

Planinarska kuća Oltari

Oltari su maleno mjesto na Sjevernom Velebitu.Tiho i neprimjetno se nastanilo u našim srcima.zarobilo nas ljepotom, ispunilo mirom, radošću, ,nestvarnim pogledima na otoke Krk, Prvić, Kvarnerski zaljev, Učku…U tom zaustavljenom vremenu nalazi se planinarska kuća Oltari, kojom upravlja naše planinarsko društvo.

IMG-20200821-WA0010

Obavijest za planinare

Zbog sanitarnih uvjeta do daljnjega odgađamo sastanke u našim prostorijama. Uvjeti nisu zdravstveno sigurni i primjereni boravku osoba. U potrazi smo za privremenim rješenjem u vidu prostora za održavanje sastanaka te ćemo Vas na vrijeme obavijestiti.