Redovna godišnja Skupština HPD Sisak 10.02.2017.

 

Podijeli ovaj post:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Slične novosti

2019 Varazdinsko gorje
Izleti

Varazdinsko gorje (29.2.2020.)

Tragom 1. izleta VARAŽDINSKIH PLANINARA 29.2.2020. u organizaciji PD Ravna Gora (Varaždin) i PD Tonimir (Varaždinske Toplice). Pohod se organizira povodom stote godišnjice prvog izleta (29.2.1920.)

CIJELI ČLANAK »
nacionalni-park-risnjak
Izleti

ODGOĐEN IZLET – Risnjak (11.5.2019.)

Risnjak je jedna od najljepših hrvatskih planina. Nalazi se u istoimenom Nacionalnom parku. Najviši vrh Veliki Risnjak je 1528 metara visok. Bogatstvo biljnog i životinjskog svijeta vidljivo je na svakom koraku. Planina je dobila ime po risu, koji obitava u njezinim šumama. Pod Risnjakom izvire rijeka Kupa, jedna od najčišćih rijeka u Republici Hrvatskoj.

CIJELI ČLANAK »
image19
Obavijesti

Na Visočici, Panosu i Urljaju

 Dana 24.06.2016. god.četvoro planinara pohodilo je gospićku ljepoticu  Visočicu i Panos.  Izlet je organizirao i vodio Damir Vlahov –Geza.  Česti smo gosti tog prekrasnog kraja pa vjerujem da bi Aničin auto i bez njene pomoći  sam pronašao put iz Siska prema Baškim Oštarijama.

CIJELI ČLANAK »