Moslavačka gora zimi (15.01. 2017.)

Napomena: Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da izletu pristupa na osobnu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Vodič ima pravo izmjene programa izleta obziromna objektivne okolnosti na terenu.

Image46

PLEŠIVICA I OKIĆ (20.02.2016.)

Još jedan odlazak na planinarenje, još jedan prelijepi izlet, još jedan posjeta Samoborskom gorju u veljači.

Tog jutra ispred željezničkog kolodvora sakupio se veliki broj naših planinara. Danima se pratila vremenska prognoza na kojoj su se za tu subotu izmjenjivali snijeg, kiša, oblaci i sunce. Na kraju smo dobili najbolju kombinaciju – oblake i sunce.

01-SDC14748

Proljeće u zraku, osmjeh na licu

U sunčano nedjeljno jutro 33 planinara uputila su se autobusom na Petrovu goru u susret proljeću. Veselimo se jutarnjoj kavi u Lovačkom domu „Muljava“. Sjediti na terasi i piti kavu u okruženju prirode pravi je užitak. Promatramo sve oko sebe. Duga i oskudna zima naglo se pretvorila u raskošno proljeće.