NEPOZNATI PAPUK 10.12.2023.

Pozivamo vas na izlet u nepoznati Papuk u nedjelju 10. prosinca 2023. povodom Međunarodnog dana planina koji organizira Udruga Slavonski planinari. Mjesto okupljanja je Markovac (zapadni dio općine Velika), a na pohod se kreće u 9:00 sati.
HPD Sisak se pridružuje ovom pohodu te organizira polazak autobusom iz Siska, ispred sportske dvorane Zeleni brijeg u 6:00 sati. Uz kraću pauzu putem, dolazak u Markovac planiran je do 8:30 sati.
Više detalja o stazama koje će se pohoditi objaviti ćemo naknadno.
Prijave: srijedom na sastanku Društva uz uplatu akontacije od 15 €.
Organizatori: Suzana Stanković 098 913 9113 i Tanja Drešar 091 794 7726

Stazama i vrhovima Velebita (ljeto 2020.)

Obožavam Velebit. Planinarske staze i vrhovi sa najljepšim dalekim pogledima su na Velebitu. Posebno je lijepo u proljeće kada je posut sa bezbroj cvjetnih ukrasa različitih boja i mirisa. To može razumjeti samo onaj tko je to prošao.

bicikl

„PLANINARSKA BICIKLIJADA“ , 12.04.2015.

12. travnja 2014. u sklopu održavanja Tragom prvog izleta HPD-a Sisak na Hrastovičku goru HPD Sisak organizira biciklističko planinarski izlet za svoje članove i goste.

Start sudionika na biciklima je u 9.00 h ispred Starog grada u Sisku.

Vozi se rutom Sisak (Stari grad) – Odra – Stara Drenčina – Vurot – Brest – Petrinja – Hrastovica (Crkva Sv. Bartola); oko 25km.