Moslavina zimi 15.01.2017.

Ukupno 5 sati laganog hoda po prhkom suhom snijegu od Baze gdje smo ostavili automobile do vrha Humka (488 mnv), kružnom stazom do ostataka pavlinskog samostana Bela Crkva i povratak preko Humke do Baze. Za kraj kod Đine na kuhano vino. Bilo nas je 14, a kako je bilo pogledajte u galeriji.

Snježni izlet do pl. doma Matija Filjak

Zbog otkazanog izleta na Medvednicu, brzinski smo organizirali današnji izlet do pl. doma Matija Filjak na Hrastovičkoj gori. Na trgu u maglovitoj i tmurnoj Petrinji okupilo se 26 planinara iz Petrinje i Siska. Krenuli smo hodati iz Tješnjaka i uz Oblaković vrelo preko Prečanica po prilično velikom snijegu došli do doma, usput uživajući u zimskoj idili i lijepim osunčanim vidicima.

visuals-irhF3-MSiXk-unsplash

VAŽNO!

Dragi planinari,na temelju preporuka ZJZ SMŽ-a i Stožera civilne zaštite grada Siska do daljnjega se