Postani član !

Želite li otkrivati najljepše i najskrovitije kutke lijepe naše, pa i šire, opuštati se negdje između neba i zemlje, uživati u neizmjernim radostima što nam pruža planinarenje postanite član našeg planinarskog društva.

Ukoliko se odlučite učlaniti dođite u Ulicu I. Meštrovića 32, srijedom u 19h te ispunite pristupnicu, ili ju donesite već ispunjenu.

Obrazac za članstvo možete preuzeti na sljedećoj poveznici: Pristupnica.pdf

Troškovi učlanjenja:

• članska iskaznica 10 kn (upisnina)
  • godišnju članarina:
    • besplatno – predškolska djeca
    • 50 kn – umirovljenici, nezaposleni, studenti, učenici
    • 100 kn – ostali (odrasli)
    • 200 kn – obiteljska članarina (roditelji s djecom studentima, školske i predškolske dobi)

Dobiti ćete člansku iskaznicu Hrvatskog planinarskog saveza i markicu za tekuću godinu.

Svi članovi imaju povlastice prilikom boravaka u planinarskim domovima u Hrvatskoj, Sloveniji i Bosni i Hercegovini – 50% popusta na cijenu noćenja na temelju potpisanog bilateralnog ugovora o jednakim povlasticama za planinare u obje države, osiguranje u slučaju nezgode, popust od 10-20% za kupnju planinarske obuće i odjeće u specijaliziranim trgovinama .

Članstvo u Društvu također daje pravo članovima sudjelovanje u radu, školovanju i akcijama stručnih komisija HPS-a.

Dobro došli!

2019 04 26 Mosor 01

Mosor i Omiška Dinara (26. – 28.4.2019.)

Mosor je primorska planina u srednjoj Dalmaciji, u Hrvatskoj. Proteže se uz more od Splita i Kliškog prijevoja na sjeverozapadu, sve do rijeke Cetine na jugoistoku. Najviši vrh je Veliki Kabal (1339 m). Ostali zanimljivi vrhovi na glavnom grebenu su vrh na kojem je Vickov stup (1325 m) i Sveti Jure (1319 m) s istoimenom kapelicom na vrhu.

e-Skupština Društva

Dragi planinari,
pred nama je održavanje redovne skupštine Društva. Budući da se ona, zbog epidemioloških mjera, treba održati elektroničkim putem, trebamo vašu pomoć.