Tečaj za vodiče na Omanovcu

Dva dana tog (21-22.03.) i narednog (28-29.03.2015.) vikenda smjenjivala su se teorijska predavanja i praktične vježbe za 28 polaznika iz planinarskih društava Zagreb-Matica, Vinica, Bršljan, Ravnica, Belišće, Psunj, Đakovo, Sokolovac, Dilj Gora, Zanatlija i Sisak.

Osim znanja, polaznici tečaja stekli su i nova poznanstva i prijateljstva kako međusobno tako i sa svojim instruktorima.

Zahvaljujemo se Nikoli Šebreku, vodiču instruktoru koji je upravaljao tečajem, i njegovom timu instruktora (Danijel Mustafić, Dubravko Pejnović, Dražen Mlinarić, Alan Čaplar i dr. Dario Švajda).

Vodičima pripravnicima postali su Ljiljana Bonev, Kolak Josip i Svjetlana Vujasin.

Svjetlana Vujasin

Na vrhovima iznad Grobničkog polja

17.10. ove god. četvoro planinara našeg društva odabralo je za svoj izlet Kamenjak i Veli Pliš. Vrijeme je bilo idealno za boravak u prirodi a krajolik koji smo obilazili obučen u romantične jesenske boje prekrasan.