Tragom Prvog izleta (12.04.2015.)

Unatoč tmurnom jutru, sunčan dan privukao je velik broj planinara na Hrastovičku goru. Svoj prilog dobrom ugođaju u Planinarskom domu Matija Filjak, dali su planinari iz Ivanića, koji su nas ugodno iznenadili svojim dolaskom. Posebna zahvala našim prijateljima iz “lokalnih” planinarskih društava  Siska, Petrinje, Hrastovice na sudjelovanju u obilježavanju ove obljetnice. Već drugu godinu  uspješno je održana i planinarska biciklijada. Tko zna, uz veću pomoć Društva, možda i iz ovoga izraste još jedna tradicija.

Zahvaljujući Željku Rakariću i Svjetlani Vujasin donosimo dio atmosfere…

Na Papuku i Krndiji

Osam planinara našeg društva boravilo je 28.2. na Papuku i Krndiji. Organizator izleta bila je Vesna Poljak, a vodič simpatična planinarka domaćeg planinarskog društva iz Orahovice. Staze koje smo prolazili vrlo su lijepe i atraktivne.