Ojstrica i Logarska dolina (SLO)

Još jedan prekrasan vikend u Sloveniji od 16. do 18.6.2023. u organizaciji HPD Sisak. Osam planinara se u petak navečer smjestilo u Domu planincev u Logarskoj Dolini. Prvi dan planinarenja, u subotu, rano ujutro kreće uspon na Ojstricu. Međutim, sve je ostalo na pokušaju i morali smo odustati tik ispod Škarja zbog predubokog i raskvašenog snijega. Treba znati kad je kraj! Nedjelja zato sve vraća na najbolji način! Ujutro krećemo do slapa Rinka i nastavljamo dalje do prekrasnog Kamniškog sedla. Putem vrlo oprezno prelazimo zasnježenu padinu osiguranog puta do sedla. Sve u svemu, izvrstan vikend i uživanje na najjače!

PC010040

Izlet s prijateljima

Dugogodišnja suradnja između HPD Kapela i HPD Sisak uz pridruživanje HPD Zrin zadnjih godina, rezultirala je još jednim provedenim danom u prirodi.  U nedjelju 1. prosinca 2013. odradili smo tradicionalni izlet Planinarenje s prijateljima u organizaciji HPD Kapela odnosno njihove vodičice Jagode Šantić koja je okupila ekipu iz Zagreba.

e-Skupština Društva

Dragi planinari,
pred nama je održavanje redovne skupštine Društva. Budući da se ona, zbog epidemioloških mjera, treba održati elektroničkim putem, trebamo vašu pomoć.