Nove majice s oznakama HPD Sisak

Nakon što smo prošle godine napravili tehničke kratke majice, koje su se pokazale kao jako atraktivne i prepoznatlje na planinama, ove godine planiramo izradu majica s kapuljačama (iliti dukse), kao na slici ispod (slika je ilustracija).
Pozivamo sve zainteresirane, da se na iduća dva sastanka Društva zapišu za veličinu koju bi htjeli, kako bi mogli što preciznije naručiti broj duksi. Cijena dukse će iznositi 30 €, odnosno kao i cijena same izrade, budući da poanta izrade majice nije zarada, nego promocija HPD-a Sisak.

Lanževica mi nije bila suđena

Danas neću vidjeti Lanževicu. Ta mi je misao prolazila kroz glavu dok sam promatrao kolonu svojih prijatelja kako odmiču put Bogatinskog sedla. Nisam praznovjeran, ali tog jutra su mi stvari krenule loše od samog početka.