Nove majice s oznakama HPD Sisak

Nakon što smo prošle godine napravili tehničke kratke majice, koje su se pokazale kao jako atraktivne i prepoznatlje na planinama, ove godine planiramo izradu majica s kapuljačama (iliti dukse), kao na slici ispod (slika je ilustracija).
Pozivamo sve zainteresirane, da se na iduća dva sastanka Društva zapišu za veličinu koju bi htjeli, kako bi mogli što preciznije naručiti broj duksi. Cijena dukse će iznositi 30 €, odnosno kao i cijena same izrade, budući da poanta izrade majice nije zarada, nego promocija HPD-a Sisak.

Triglav čez Plamenice (26.8. – 27.8.2017.))

Od Aljaža do Aljaža

ili kako su mase zavoljele volšebnog[1] Gazdu

(26.8. – 27.8.2017.)

Nakon svega tri sata tankog sna, troje planinara uputilo se oko 03:00 sata ujutro 26.8.2017. u Julijske Alpe s ciljem da se preko Plemenica (Bamberg) uspnu na vrh najviše slovenske planine – Triglav.

[1] vȍlšēban prid. odr. -bnī; koji je čudotvoran; magičan, tajanstven, natprirodan