Moslavačka gora (18.1.2020.)

Okupljanje: Subota – na kavi od 7:30 h u Popovači u kafiću kod INA benziske stanice, u 8:00 polazak od benzinske prema Jelengradu

Staza: Odabrati će se na licu mjesta. Brzina hodanja i odmori će biti prilagođeni grupi

Težina izleta: srednje teško

Oprema: Toplija odjeća, visoke gojzerice obavezne zbog vrste terena. Hrana iz ruksaka.

Prijava nije potrebna, dovoljno je doći u u subotu na okupljanje.

Informacije: na sastanku društva ili vodiču na mob: 098 131 92 32 – Darko Beronić

Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da izletu pristupa na osobnu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Vodič ima pravo izmjene programa izleta s obzirom na objektivne okolnosti na terenu. Odazivom na izlet, svaki pojedinac dozvoljava upotrebu osobnih fotografija nastalih tokom izleta na web i Facebook stranici HPD-a Sisak.

istranica

Nova internet stranica HPD Sisak

Dobrošli na novu internet stranicu HPD SISAK. Novim modernijim izgledom želimo vam olakšati pristup i pregled informacija o radu i aktivnostima društva.

Uživajte u planinarenju kao i do sad, pišite o utiscima s izleta, objavljujte informacije o izletima i drugim aktivnostima.