Ledererova staza (6.1.2020.)

Najava izleta uoči Sv. tri kralja, u suradnji HPD-a Sisak s planinarskim društvom “Djed” iz Hrvatske Kostajnice:

Prijevoz: automobilima
Vrijeme okupljanja: 08:00 h
Mjesto okupljanja: Konzum u Capragu (Sisak)

Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da izletu pristupa na osobnu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Vodič ima pravo izmjene programa izleta s obzirom na objektivne okolnosti na terenu. Odazivom na izlet, svaki pojedinac dozvoljava upotrebu osobnih fotografija nastalih tokom izleta na web i Facebook stranici HPD-a Sisak.

Braća po oružju

Životni vijek svakog planinara obilježen je savladavanjm nekakvih granica. Prije svega doneseš odluku da se želiš baviti planinarenjem.  Pa da se želiš baviti planinarenjem malo ozbiljnije od pukog bavljenja. Pa kreneš poznatom metodom: više, brže, jače.

Sarajevo (30.09-02.10.2016.)

Od 30.09.- 02.10.2016. boravili smo u Sarajevu na planiranom turističko planinarskom izletu. Uz odabir kružne staze planinara iz Sarajeva, koji su nam bili domaćini, popeli smo se na Trebević, upoznali Sarajevo i proveli ugodna dva i pol dana. Vrijeme nam je bilo naklonjeno, a kako slika govori više od riječi pogledajte galeriju.