ANKETNI UPITNIK

Poštovani prijatelji,

najljepše vas molim da odvojite malo vremena za popunjavanje ovog anketnog upitnika. Svrha upitnika je saznati vaša očekivanja i razmišljanja o radu Društva.

Krajnji cilj je da se na osnovu prikupljenih podataka napravi analiza stanja u Društvu te pomogne u njegovom daljnjem razvoju.

Upitnik možete ispisati na pisaču, ručno popuniti i predati na sastancima Društva ili ga popuniti uz pomoć računala, na način da na mjestima gdje se očekuje unos teksta obrišete točkice i umjesto njih upišete svoje komentare, odnosno na mjestima gdje se očekuje odgovor tipa a),b),c),d) svoj odabir podebljate, obojite ili podcrtate.

Popunjeni upitnik dostavite na e-mail adresu hpdsisak.info@gmail.com

Imate li bilo kakvih nejasnoća upit također možete poslati na hpdsisak.info@gmail.com

Podatci dobiveni ovom anketom koristit će se isključivo za unapređenje rada Društva i neće biti korišteni u druge svrhe.

ANKETNI UPITNIK MOŽETE PREUZETI OVDJE.

Unaprijed se zahvaljujem na pomoći!

Srdačan pozdrav,

Damir Matagić, dopredsjednik Društva

K2 – Trijumf i tragedija (25.09.2014)

Vrhunac obilježavanja 90 godina planinarenja u Sisku predstavljalo je gostovanje najvećeg hrvatskog alpinista Stipe Božića. U dvosatnom druženju održao je multimedijsku prezentaciju sa svog uspona na drugi vrh po visini na svijetu, smrtonosni K2, koji su obilježili i trijumf i tragedija.