ANKETNI UPITNIK

Poštovani prijatelji,

najljepše vas molim da odvojite malo vremena za popunjavanje ovog anketnog upitnika. Svrha upitnika je saznati vaša očekivanja i razmišljanja o radu Društva.

Krajnji cilj je da se na osnovu prikupljenih podataka napravi analiza stanja u Društvu te pomogne u njegovom daljnjem razvoju.

Upitnik možete ispisati na pisaču, ručno popuniti i predati na sastancima Društva ili ga popuniti uz pomoć računala, na način da na mjestima gdje se očekuje unos teksta obrišete točkice i umjesto njih upišete svoje komentare, odnosno na mjestima gdje se očekuje odgovor tipa a),b),c),d) svoj odabir podebljate, obojite ili podcrtate.

Popunjeni upitnik dostavite na e-mail adresu hpdsisak.info@gmail.com

Imate li bilo kakvih nejasnoća upit također možete poslati na hpdsisak.info@gmail.com

Podatci dobiveni ovom anketom koristit će se isključivo za unapređenje rada Društva i neće biti korišteni u druge svrhe.

ANKETNI UPITNIK MOŽETE PREUZETI OVDJE.

Unaprijed se zahvaljujem na pomoći!

Srdačan pozdrav,

Damir Matagić, dopredsjednik Društva

Ljetos (27.- 29.07.2016.)

Četvero je planinara svoj godišnji odmor započelo planinarenjem. Prvi dan (27. 7.) cilj je bio slovenski Snežnik, planina čiji je vrh najviši vrh Slovenije izvan alpskog područja. Vremenske prilike su se pokazale idealnim iako najava nije bila takva.