ANKETNI UPITNIK

Poštovani prijatelji,

najljepše vas molim da odvojite malo vremena za popunjavanje ovog anketnog upitnika. Svrha upitnika je saznati vaša očekivanja i razmišljanja o radu Društva.

Krajnji cilj je da se na osnovu prikupljenih podataka napravi analiza stanja u Društvu te pomogne u njegovom daljnjem razvoju.

Upitnik možete ispisati na pisaču, ručno popuniti i predati na sastancima Društva ili ga popuniti uz pomoć računala, na način da na mjestima gdje se očekuje unos teksta obrišete točkice i umjesto njih upišete svoje komentare, odnosno na mjestima gdje se očekuje odgovor tipa a),b),c),d) svoj odabir podebljate, obojite ili podcrtate.

Popunjeni upitnik dostavite na e-mail adresu hpdsisak.info@gmail.com

Imate li bilo kakvih nejasnoća upit također možete poslati na hpdsisak.info@gmail.com

Podatci dobiveni ovom anketom koristit će se isključivo za unapređenje rada Društva i neće biti korišteni u druge svrhe.

ANKETNI UPITNIK MOŽETE PREUZETI OVDJE.

Unaprijed se zahvaljujem na pomoći!

Srdačan pozdrav,

Damir Matagić, dopredsjednik Društva

Image00018

Brodom prema Lonji (30.05.2015)

Za plovidbu brodom Juran i Sofija od Siska do pristaništa skele u selu Kratečko okupilo se

30.03 oko 70 planinara i njihovih prijatelja. Krenuli smo u 8 sati , a u Kratečko smo stigli u 10,30 sati.

kamp 01

Produženi vikend na Oltarima (13. – 17.8.2020.)

Pozivamo članove HPD-a Sisak na produženi vikend na Oltarima. Pridružite nam se i osjetite tu neodoljivu, jedinstvenu čaroliju Velebita i Jadrana, spoj kupanja i planinarenja. Rijetko koje planinarsko društvo u Hrvatskoj može se pohvaliti tom jedinstvenošću u ljetno vrijeme.