7 slapova Mirne, Buzet, Istra

Sunce tek od podne i temperatura 20°. Zanimljivo, atraktivno, povremeno i adrenalinsko, ali opuštajuće i zabavno. Od vode većinom ni “v”. Treba se vratiti i osjetiti adrenalin na zip lineu, kanjoningu, prelasku preko visećeg mosta, penjanju u stijeni i još… vidljivo iz slika jer sam za usporedbu koristila slike Mile Marinkovića, hvala Mile (kad je bilo vode).

Ekipa je bila homogena u hodanju i na upite svi zadovoljni, jer nam je to bila nova destinacija koju smo prvi puta obišli. Sretno nam i dalje u otkrivanju…

Tekst: Vlasta Žarković

IMG-20201104-WA0000

Moslavina u srcu – 31.10. 2020.

Posljednji dan listopada četvero planinara provelo je na obližnjoj Moslavačkoj gori. Prošli smo stazu Podgarić – Garić grad – Humka – vidikovac Vis. Nakon uspona asfaltiranim putom, susretom s ponekim planinarom, došli smo do Rokova izvora te nastavili prema vrhu.

03 IMG 20200919 124350

Dvodnevni potezi s Velikog Rujna

Sve ono što ljetos na trodnevnom prehodavanju od srednjeg do južnog Velebita zbog zadane satnice i tempa nisam stigla proći, odnosno, ispenjati, a svakako je vrijedilo, imala sam priliku predzadnji vikend devetog mjeseca.