Veliki Kozjak (3.-5.8.2013.)

Veliki Kozjak je po obliku jedan od najslikovitijih i najatraktivnijih velebitskih vrhova. Njegove okomite stijene privlače pogled izdaleka, a najljepše se vide s V.Lubenovca, upotpunjujući ljepotu te kotline. Stijene V. Kozjaka zanimljive su i za penjače te je u njima izvedeno nekoliko desetaka smjerova raznih težina.

Prilazi:

V.Lubenovac- V.Kozjak  1.30h

Pl.kuća Alan- V.Kozjak  2h

Mrkvište – Vranjkova draga- V.Kozjak  2.30h

Odredište:  Veliki Kozjak
Datum izleta: 03.08. – 05.08.2013.2013
Mjesto okupljanja:
Polazak:
Povratak:
Oprema i dokumenti:
Težina staze:

Vrijeme hodanja (u satima):

Način prijevoza:
Vodič, informacije i prijave:   IO Društva

Napomena: Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da izletu pristupa na osobnu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Vodič ima pravo izmjene programa izleta obziromna objektivne okolnosti na terenu.

IMG-20200821-WA0010

Obavijest za planinare

Zbog sanitarnih uvjeta do daljnjega odgađamo sastanke u našim prostorijama. Uvjeti nisu zdravstveno sigurni i primjereni boravku osoba. U potrazi smo za privremenim rješenjem u vidu prostora za održavanje sastanaka te ćemo Vas na vrijeme obavijestiti.

VRANICA 104 - Janko

Vranica (BiH)

Četiri planinara HPD Sisak ovog vikenda priključilo se grupi iz Zagreba pod vodstvom Željka Novaka na izlet na planinu Vranicu(BiH) koja je smještena između gradova Uskoplja na zapadu i Fojnice na istoku.