Na Plešivici u Samoborskom gorju

 1.11. ove god. ta je staza bila cilj za petero planinara našeg društva. Za povrat smo izabrali stazu preko Kotara.

Tekst i fotografije: Vesna Šprajc

Podijeli ovaj post:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Slične novosti

Image07
Obavijesti

Ne boš ti mene otpihal

Već sam gotovo naučila slovenski. Danima pratim hribi net. Prognoza za Snežnik mijenja se uglavnom na gore. Krećemo na proljetni izlet. Kiša nas prati od Siska, kroz Gorski kotar pojačava se (tamo uvijek pada tješim se).

CIJELI ČLANAK »