Noćni uspon na Hrastovicu (15. i 16. 02.2014.)

 

Odredište:  Hrastovačka gora
Datum izleta:  15. i 16. 02.2014.
Mjesto okupljanja:  Hrastovica, kod crkve
Polazak:  19 sati
Povratak:  po dogovoru i želji sudionika noćnog uspona
Oprema i dokumenti:  sukladno vremenskim prilikama
Težina staze:  lako do srednje teško

Okvirno vrijeme hodanja (u satima):

15. 2. – oko 2 sata uspona
16. 2. – oko 4 sata, ovisno o interesu grupe
Način prijevoza:  osobni automobili
Vodič, informacije i prijave:   Anica Šandrk,  098 928 2068

Napomena: Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da izletu pristupa na osobnu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Vodič ima pravo izmjene programa izleta obziromna objektivne okolnosti na terenu.


Podijeli ovaj post:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Slične novosti

4
Obavijesti

Krk, 25.04.2015.

Četrdeset šest planinara našeg Društva uputilo se u subotu 25.04. u 5,30 h prema Puntu na otoku Krku.

Na cilj smo stigli za oko 4 sata. Prilikom dolaska na rivu dočekali su nas i zaželjeli dobrodošlicu ljubazni domaćini, planinari PD Obzova.


CIJELI ČLANAK »
komna pozimi
Izleti

Komna (SLO) (25/26.03.2017.)

Od Bohinjskog jezera staza vodi do doma na Komni (48 serpentina- 3 h ). Dom je opskrbljen hranom i pićem. Pogledi na Bohinjsko jezero i dvjetisućnjake:Bogatin, Lanževica, Mahavček, Lepa Komna, Spodnja Komna. Uspon na neki od nabrojanih vrhova, ovisno o vremenskim prilikama.

 

CIJELI ČLANAK »