Ususret Mont Blanc-u!

Približava nam se vrlo važan dan za našeg Marka – uspon na Mont Blanc (4 810 m). Marko, uživaj u ovom nimalo lakom usponu i sve nas oduševi prekrasnim prizorima s drugog, srebrnog 🙂 najvišeg vrha Europe.

Sretno!

03-P3230008

Obišli smo Kaštelanski Kozjak!

Dva vikenda za redom uživali smo po stazama iznad mora. Najprije iznad Vinodola, a onda iznad Kaštela, Kaštelanski Kozjak. Subota 23. ožujak 2013. prekrasan dan za izlet prema moru. Domaćini PK Split, sa vodičicom Lile Tenžera ugostili su nas u planinarskom domu Česmina.

komna pozimi

Komna (SLO) (25/26.03.2017.)

Od Bohinjskog jezera staza vodi do doma na Komni (48 serpentina- 3 h ). Dom je opskrbljen hranom i pićem. Pogledi na Bohinjsko jezero i dvjetisućnjake:Bogatin, Lanževica, Mahavček, Lepa Komna, Spodnja Komna. Uspon na neki od nabrojanih vrhova, ovisno o vremenskim prilikama.