NEPOZNATI PAPUK 10.12.2023.

Pozivamo vas na izlet u nepoznati Papuk u nedjelju 10. prosinca 2023. povodom Međunarodnog dana planina koji organizira Udruga Slavonski planinari. Mjesto okupljanja je Markovac (zapadni dio općine Velika), a na pohod se kreće u 9:00 sati.
HPD Sisak se pridružuje ovom pohodu te organizira polazak autobusom iz Siska, ispred sportske dvorane Zeleni brijeg u 6:00 sati. Uz kraću pauzu putem, dolazak u Markovac planiran je do 8:30 sati.
Više detalja o stazama koje će se pohoditi objaviti ćemo naknadno.
Prijave: srijedom na sastanku Društva uz uplatu akontacije od 15 €.
Organizatori: Suzana Stanković 098 913 9113 i Tanja Drešar 091 794 7726

Podijeli ovaj post:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Slične novosti

Image10
Obavijesti

Klek – uspavani div (1.11.2015.)

Poslije duže pauze od hodanja, pakiram ruksak, pripremam gojze i spremam se put planine. Ovaj put odredište je Klek.Na putu mi se pridružuje dio moje stalne ekipe, ali i jedna planinarka iz HPD Jelengrada te moja sestra, kojoj je ovo prvi odlazak u planinu.

CIJELI ČLANAK »
logo
Obavijesti

e-Skupština Društva

Dragi planinari,
pred nama je održavanje redovne skupštine Društva. Budući da se ona, zbog epidemioloških mjera, treba održati elektroničkim putem, trebamo vašu pomoć.
CIJELI ČLANAK »
krakovwawel
Izleti

Izlet u Poljsku: 20-26. svibnja 2018.

Srdačno vas pozivamo na 7-dnevno putovanje u Poljsku! U programu imamo planinarenje kroz dva najljepša nacionalna parka: Tatrzanski Park Narodowy (Nacionalni park Tatra) i Pieninski Park Narodowy (Pieniny nacionalni park), te razgledavanje kulturne prijestolnice Poljske: Krakova s kraljevskim dvorcem Wawel i  posjet najstarijem rudniku soli u Europi – Wieliczka – koji je pod zaštitom UNESCO-a.


  

CIJELI ČLANAK »