Klek – uspavani div (1.11.2015.)

Na oduševljenje svih, prvu jutarnju kavu pijemo u Rastokama na samom slapu u Vodenoj Ovci. Izlet započinjemo u selu Bjelsko kraj Ogulina, a laganim tempom prolazimo kraj doma, nastavljamo do vrha i za kraj ostavljamo Klečice. Vrijeme je sunčano, temperatura oko 5 stupnjeva, idealno za hodanje.

Nekima je ovo prvi posjet Kleku, a neki od nas ovdje su bili samo zimi. No, jesen koja je svojim bojama oslikala uspavanog diva i dobra atmosfera grupe učinili su izlet taj dan zaista nevjerojatnim.

Riječi su suvišne, fotografije govore same za sebe.

Hvala Ireni, Indiri, Editi, Heleni, Milici i Josipu na prelijepom danu! Ponovit ćemo to opet, naravno!

Svjetlana

Snowdonia (Wales) 29.04-01.05.2017.

Prvi maj, produženi vikend i Nacionalni park Snowdonia

Rano ujutro krećemo iz Londona prema Walesu, a na putu do tamo želimo posjetiti Pontcysyllte Aqueduct (najstariji i najduži plovni akvadukt u Velikoj Britaniji, izgrađen početkom 19 stoljeća).

Na vrhovima iznad Grobničkog polja

17.10. ove god. četvoro planinara našeg društva odabralo je za svoj izlet Kamenjak i Veli Pliš. Vrijeme je bilo idealno za boravak u prirodi a krajolik koji smo obilazili obučen u romantične jesenske boje prekrasan.