11 planinara našeg Društva pohodilo je 14. prosinca Medvednicu na tradicionalnom zimsko izletu. Vlakom se putovalo do Zagreba, baš kao nekada. Hodalo se od donje stanice žičare do Runolista poluzaleđenom stazom. 8 planinara je produžilo do vrha i obišlo odašiljač s odličnim vidicima. Vrijeme je bilo idealno. Istim putem spust, te nakon toga obilazak lijepog Zagrebačkog adventa.
Tradicija se nastavlja

Obavijesti
Izvještaj s planinarskog izleta na Oltare, 04 – 07.07.2014.
Najavom HPD „ Ericsson Nikola Tesla“ iz Zagreba da će koristiti naš planinarski dom na Oltarima u subotu 5.07.2014.god. nas tri planinarke Mira, Vesna i ja dogovorile smo se da taj vikend preuzmemo dežurstvo u Domu. (1708m).

