11 planinara našeg Društva pohodilo je 14. prosinca Medvednicu na tradicionalnom zimsko izletu. Vlakom se putovalo do Zagreba, baš kao nekada. Hodalo se od donje stanice žičare do Runolista poluzaleđenom stazom. 8 planinara je produžilo do vrha i obišlo odašiljač s odličnim vidicima. Vrijeme je bilo idealno. Istim putem spust, te nakon toga obilazak lijepog Zagrebačkog adventa.
Tradicija se nastavlja

Obavijesti
UAE, Fujeirah Emirat
Predivno, preveselo kampiranje sa 30-ak libanonaca/ki…potom planinarenje za hrvaticom koju smo tamo upoznali.
Tila.

