Postani član !

Želite li otkrivati najljepše i najskrovitije kutke lijepe naše, pa i šire, opuštati se negdje između neba i zemlje, uživati u neizmjernim radostima što nam pruža planinarenje postanite član našeg planinarskog društva.

Ukoliko se odlučite učlaniti dođite u Ulicu I. Meštrovića 32, srijedom u 19h te ispunite pristupnicu, ili ju donesite već ispunjenu.

Obrazac za članstvo možete preuzeti na sljedećoj poveznici: Pristupnica.pdf

Troškovi učlanjenja:

• članska iskaznica 10 kn (upisnina)
  • godišnju članarina:
    • besplatno – predškolska djeca
    • 50 kn – umirovljenici, nezaposleni, studenti, učenici
    • 100 kn – ostali (odrasli)
    • 200 kn – obiteljska članarina (roditelji s djecom studentima, školske i predškolske dobi)

Dobiti ćete člansku iskaznicu Hrvatskog planinarskog saveza i markicu za tekuću godinu.

Svi članovi imaju povlastice prilikom boravaka u planinarskim domovima u Hrvatskoj, Sloveniji i Bosni i Hercegovini – 50% popusta na cijenu noćenja na temelju potpisanog bilateralnog ugovora o jednakim povlasticama za planinare u obje države, osiguranje u slučaju nezgode, popust od 10-20% za kupnju planinarske obuće i odjeće u specijaliziranim trgovinama .

Članstvo u Društvu također daje pravo članovima sudjelovanje u radu, školovanju i akcijama stručnih komisija HPS-a.

Dobro došli!