HPD Sisak

Postani član !

hpd-sisak 72-o

Želite li otkrivati najljepše i najskrovitije kutke lijepe naše, pa i šire , opuštati se negdje između neba i zemlje, uživati u neizmjernim radostima što nam pruža planinarenje postanite član našeg planinarskog društva. Ukoliko se odlučite učlaniti dođite u Ulicu I.Meštrovića 32 ,srijedom u 19h ispunite pristupnicu

Troškovi učlanjenja:

• članska iskaznica 10 kn
  • godišnju članarina:
    • 50 kn - umirovljenici, studenti, učenici
    • 80 kn - ostali

i dobit ćete člansku iskaznicu Hrvatskog planinarskog saveza i markicu za tekuću godinu.

Svi članovi imaju povlastice prilikom boravaka u planinarskim domovima u Hrvatskoj, Sloveniji i Bosni i Hercegovini - 50% popusta na cijenu noćenja na temelju potpisanog bilateralnog ugovora o jednakim povlasticama za planinare u obje države, osiguranje u slučaju nezgode, popust od 10-20% za kupnju planinarske obuće i odjeće u specijaliziranim trgovinama .

Članstvo u Društvu također daje pravo članovima sudjelovanje u radu, školovanju i akcijama stručnih komisija HPS-a.

Dobro došli!

Početna stranica