Tulove grede (05.09. 2015.)

Mjesto okupljanja: Ispred željezničkog kolodvora

Polazak: 6 sati

Povratak: oko 21 sat

Oprema i dokumenti: Planinarska oprema u skladu sa vremenskim prilikama. Članska iskaznica.

Težina staze: Srednje, uspon na same grede srednje teško.

Okvirno vrijeme hodanja (u satima): 4 sata

Način prijevoza: Autobusom(vožnja cca 4,5sata, 250km)

Vodič, informacije i prijave: Boro Kocijančić 0998441124

Napomena: Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da izletu pristupa na osobnu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Vodič ima pravo izmjene programa izleta obziromna objektivne okolnosti na terenu.

ISTRA 10

Istra (6.06.2015)

Pitomi brežuljci prekriveni šumom i vinogradima, zelene doline ispresijecane potocima, slikoviti srednjovjekovni gradići smješteni na vrhu brežuljka opasani moćnim gradskim zidinama, simpatična sela sa kamenim kućama,

NOVA039

Doček Nove godine na Oltarima

Novu godinu već tradicionalno planinari HPD Sisak čekaju na Sjevernom Velebitu u planinarskoj kući Oltari. Tako je i ovu, 2013. godinu mala ekipa od nas 16 dočekala planinareći i družeći se u planini. Dolazak na Oltare nije bio planiran u određeno vrijeme, već kako je kome odgovaralo.

2019 begunjscica

Begunjščica (SLO) 16. i 17.2.2019.

Begunjščica je planina u lancu Karavanki, istočno od Stola, najvišeg vrh Karavanki. Najviši vrh Begunjščice je Veliki vrh koji s visine od 2060 m pruža pogled na središnju Sloveniju, posebno na triglavski dio Julijskih alpi i Bledsko jezero.