DAN OTVORENIH VRATA HPD-a SISAK, 07.03.2015.

Tekstom i slikom predstavili su rad HPD-a Sisak. Građani su moglii razgledati planinarsku opremu, upoznati se s planinarskom literaturom, načinom kako se planinari educiraju, kako se organiziraju izleti i ostale akcije. Predstavljen je i PLAN IZLETA za 2015. godinu., a oni koji su željeli  postati članovi HPD-a Sisak mogli su na licu mjesta ispuniti pristupnicu i dobiti sve potrebne informacije. Ovim je obilježen i Međunarodni dan planinara.

Image07

Varaždinsko topličko gorje (28.02.2016.)

Kada se dvije subote za redom, u veljači, poklopi vrijeme idealno za hodanje, možemo zaključiti da su planinari dobri ljudi. U subotu 27. veljače obišli smo Varaždinsko topličko gorje od Halića do Varaždinskih toplica. Bilo je preko 250 planinara iz Hrvatske, a nas iz Siska 22. Kako je bilo pogledajte u galeriji.