Od Vratnika do Oltara i dalje … (by Marko Kotaranin)

Prvi dan smo markirali stazu od Vratnika do Oltara, pospremali po domu i oko njega, te se navečer nagradili roštiljem uz veselo društvo svih sudionika izleta. Oni koji su imali snage su kasno navečer otišli i na vidikovac te promatrali Rijeku pod svjetlima. Drugi dan smo se odvezli do Zavižana, a od tamo podijeljeni u nekoliko grupa pohodili vrhove Mali Rajinac, Pivčevac, Veliki Zavižan, te još nekoliko vrhova i lokacija oko pl. doma na Zavižanu. 

U Sisak smo se vratili sa željom da se tradicija zatvaranja Oltara nastavi i sljedećih godina!

Marko


Podijeli ovaj post:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Slične novosti

image05
Obavijesti

Ljetos (27.- 29.07.2016.)

Četvero je planinara svoj godišnji odmor započelo planinarenjem. Prvi dan (27. 7.) cilj je bio slovenski Snežnik, planina čiji je vrh najviši vrh Slovenije izvan alpskog područja. Vremenske prilike su se pokazale idealnim iako najava nije bila takva.

CIJELI ČLANAK »