Metla i Babino brdo, 20. 01.2018.

Napomena: Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da izletu pristupa na osobnu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Vodič ima pravo izmjene programa izleta obziromna objektivne okolnosti na terenu.

Viševica (12.9.2020.)

12.9. sedmoro planinara našeg društva odlučilo je za izlet izabrati Viševicu u Gorskom kotaru. Vrh se nalazi na visini 1428 m. Za uspon smo izabrali stazu od Liča odnosno Svetišta MB Snježne.

Braća po oružju

Životni vijek svakog planinara obilježen je savladavanjm nekakvih granica. Prije svega doneseš odluku da se želiš baviti planinarenjem.  Pa da se želiš baviti planinarenjem malo ozbiljnije od pukog bavljenja. Pa kreneš poznatom metodom: više, brže, jače.

IMG-20200821-WA0010

Obavijest za planinare

Zbog sanitarnih uvjeta do daljnjega odgađamo sastanke u našim prostorijama. Uvjeti nisu zdravstveno sigurni i primjereni boravku osoba. U potrazi smo za privremenim rješenjem u vidu prostora za održavanje sastanaka te ćemo Vas na vrijeme obavijestiti.