Kestenijada u Hrv. Kostajnici (11.10.2020. – nedjelja)

Polazak
: 8:30 sati

Mjesto okupljanja: Konzum u Capragu

Prijevoz: osobnim automobilima (dogovor na licu mjesta)

Plan:

Od 9:30 do 10:00 kava u Hr. Kostajnici, u 10:00 prijevoz automobilima do početne točke hodanja, na parkiralište iza restorana Dženadija. Staza vodi preko Čukur brda, a završava kod restorana Djed.

Trajanje: 3 sata laganog hoda

Druženje i boravak u Hrvatskoj Kostajnici po želji.

JAVNO ZDRAVSTVO:

SVI SUDIONICI IZLETA DUŽNI SU SE PRIDRŽAVATI NAPUTAKA I EPIDEMIOLOŠKIH PREPORUKA HRVATSKOG ZAVODA ZA KOJE PROPISUJU OSIGURANJE OPĆIH I POSEBNIH HIGIJENSKIH I SIGURNOSNIH UVJETA U SVEZI COVID-19, A DOSTUPNE SU NA POVEZNICI https://www.hzjz.hr/sluzba-epidemiologija-zaraznebolesti/koronavirus-najnovije-preporuke/

Dan je pametniji od noći ili bahat prve dame

27. i 28.1.2018. troje planinara HPD-a Sisak boravilo je u Karavankama, planinskom masivu između Slovenije i Austrije, s ciljem da prvi dan ispenju Y grapu na Begunjščici (2060mnv; ocjena težine grape III), a drugi dan Lenuhovu grapu na Begunjskoj Vrtači (1991mnv; ocjena težine grape IV).

IMG-20200821-WA0010

Obavijest za planinare

Zbog sanitarnih uvjeta do daljnjega odgađamo sastanke u našim prostorijama. Uvjeti nisu zdravstveno sigurni i primjereni boravku osoba. U potrazi smo za privremenim rješenjem u vidu prostora za održavanje sastanaka te ćemo Vas na vrijeme obavijestiti.