Planinarska kestenijada na Hrastovičkoj gori (17.10.2015).

HPD Zrin Petrinja već nekoliko godina u suradnji s Turističkom zajednicom Grada Petrinje organizira Planinarsku kestenijadu. Tom prigodom svake godine na Hrastovičkoj gori okupi se sve nekoliko stotina planinara i izletnika. Ove se godine planinarska kestenijada održava  17. listopada 2015.

kestenijada

Napomena: Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da izletu pristupa na osobnu odgovornost, te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Vodič ima pravo izmjene programa izleta obziromna objektivne okolnosti na terenu.

2019 04 07 TPI 11

Tragom 1. izleta HPD Sisak (7.4.2019)

Iako je kiša odlučila smočiti dan, planinari PD Djed, HPD Zrin, HPD Petrinja, članovi HGSS stanice Novska i oni koji će planinari tek postati, još su jednom uveličali tradicionalni pohod HPD Sisak na Hrastovičku goru.

Vrh Hrvatske, 07.06.2014.

Kako je izlet HPD Siska na Dinaru propao, nas petero se, zajedno sa Novakovom grupom iz Željezničara, priključilo planinarskom društvu Lipa Sesvete i njihovom pohodu na „Vrh Hrvatske“.