IZLET U KUTJEVO NA MARTINJE

HPD SISAK ORGANIZIRA IZLET U KUTJEVO NA MARTINJE. POLAZAK JE 5.11. 2023. ISPRED SPORTSKE DVORANE NA ZELENJAKU U 6 SATI UJUTRO.
HPD “Vidim” iz Kutjeva organizira i osigurava vodiće za planinarski pohod, te su u planu 3 staze (3h hoda, 3,5 h hoda i 4 h hoda), prilagođene svim skupinama planinara. U popodnevnim satima uživamo na martinjskom sajmu u centru Kutjeva uz živu svirku i veliki izbor vina.
JAVITI SE PERKOVIĆ IVICI – PJERU NA BROJ: 0915119512. CIJENA PRIJEVOZA JE 20 EURA NA BAZI 30 OSOBA.

mos3

Moslavačka gora zimi (15.01. 2017.)

Pohodi Moslavačkim gorjem obiluju iznenađenjima. Brdima i kosama Moslavačke gore, isprepliću se markirane i nemarkirane staze, a nakon blagdana godi otkrivanje još ponekog potoka, vrha, sajle. Još ako bude i snijega… Ponesite tople napitke, hranu, rezervnu odjeću i ništa vas neće iznenaditi.

Okupljanje u 09:00 sati kod Konzuma u Popovači. Prijevoz u osobnom aranžmanu.

Vodič: Đino.

MEDVEDNICA 22

Od Bistre do Markuševca (02.02.2014.)

Staro pravilo sisačkih planinara „idemo, makar i sikire padale“i ovaj put sprovodimo. Pun bus, iako je najavljena kiša i snijeg ( čak i po norveškoj prognozi ). Izlazimo u Gornjoj Bistri, čekaju nas naši novi članovi i vodiči Ruža i Ivan iz Zaprešića. Nešto lagano sipi, niti kiša niti snijeg.