Priznanje Izvršnog odbora HPS za najbolju web starnicu u 2015. godini

Izvršni odbor Hrvatskog planinarskog saveza dodjelio je Hrvatskom planinarskom društvu Sisak priznanje za najbolju web stranicu članice HPS-a, u 2015. godini.

Zahvaljujem Izvršnom odboru HPS-a na ovom izuzetnom Božičnom poklonu u trenutcima kada se naš Grad uglavnom spominje kroz zatvaranja radnih mjesta i propadanje  preostale industrije.

Posebno se zahvaljujem svim članovima Društva koji su svojim pričama i fotografijama omogućili da se ovo ostvari.

Od sveg vam srca hvala!

Damir Matagić, dopredsjednik Društva.

priznanje

visuals-irhF3-MSiXk-unsplash

VAŽNO!

Dragi planinari,na temelju preporuka ZJZ SMŽ-a i Stožera civilne zaštite grada Siska do daljnjega se otkazuju sastanci

MEDVEDNICA 22

Od Bistre do Markuševca (02.02.2014.)

Staro pravilo sisačkih planinara „idemo, makar i sikire padale“i ovaj put sprovodimo. Pun bus, iako je najavljena kiša i snijeg ( čak i po norveškoj prognozi ). Izlazimo u Gornjoj Bistri, čekaju nas naši novi članovi i vodiči Ruža i Ivan iz Zaprešića. Nešto lagano sipi, niti kiša niti snijeg.