Priznanje Izvršnog odbora HPS za najbolju web starnicu u 2015. godini

Izvršni odbor Hrvatskog planinarskog saveza dodjelio je Hrvatskom planinarskom društvu Sisak priznanje za najbolju web stranicu članice HPS-a, u 2015. godini.

Zahvaljujem Izvršnom odboru HPS-a na ovom izuzetnom Božičnom poklonu u trenutcima kada se naš Grad uglavnom spominje kroz zatvaranja radnih mjesta i propadanje  preostale industrije.

Posebno se zahvaljujem svim članovima Društva koji su svojim pričama i fotografijama omogućili da se ovo ostvari.

Od sveg vam srca hvala!

Damir Matagić, dopredsjednik Društva.

priznanje

krstarenje2

Naša lijepa krstarenja Jadranom

Obzirom na manju “sušu“  u prijavama za ovogodišnje krstarenje, neće biti na odmet malo se prisjetiti kako je to izgledalo 2012. godine. Možda animiramo još nekoga kad ovo pročita i vidi, da  ljepote i raznih doživljaja na našim krstarenjima ima  na pretek.