
U sklopu obilježavanjea 32. godine od prvog izleta HPD Sisak, visokogorska sekcija će u srijedu, 08.04.2015. u 19:00, u prostorijama Društva, održati prezentaciju sa svog uspona na najviši vrh Austrije.

Opća planinarska škola u organizaciji HPD-a Sisak počela je 7. ožujka predavanjem Alana Čaplara u prepunom galerijskom prostoru Gimnazije Sisak.