Poziv na redovnu godišnju Skupštinu (17. – 19. veljače 2021.)

Materijale za Skupštinu te glasački listić kojim izričete svoje slaganje, neslaganje ili sudržanost s točkama dobit ćete 16. veljače 2021. godine.

Dnevni red Skupštine:

1. Obraćanje predsjednice Društva
2. Formiranje Radnoga predsjedništva, zapisničara i ovjerovitelja zapisnika
3. Izvješće o radu Društva za 2020. godinu (podnosi predsjednica Društva- Vesna Rogulja Mart)
4. Financijsko izvješće za 2020. godinu (podnosi blagajnica Društva – Suzana Stanković)
5. Izvješće Nadzornog odbora (podnosi predsjednica Nadzornog odbora – Ljerka Lulić)
6. Izvješće Suda časti (podnosi predsjednik Suda časti – Slobodan Grabovica)
7. Izvješće o radu Izvršnoga odbora (podnosi predsjednica Društva – Vesna Rogulja Mart)
8. Usvajanje Plana rada Društva za 2021. (predlaže predsjednica Društva – Vesna Rogulja Mart)
9. Usvajanje Financijskog plana za 2021. (predlaže blagajnica Društva – Suzana Stanković)
10. Priznanja (prema prijedlogu Izvršnoga odbora)
11. Prijedlozi i komentari  (Napisati svoje puno ime i prezime te prijedloge / komentare putem maila dostaviti do 12. veljače do 14:00 h na mail hpd-sisak@hpd-sisak.hr)

Srdačan pozdrav,

Vesna Rogulja Mart,
predsjednica HPD-a Sisak

img 1044 (small)

Planinarski kotlić – 2016.

Malo zaostalih obavijesti…

I ove godine održano je tradicionalno takmičenje u kuhanju kotlića na Hrastovičkoj gori. Natjecalo se 9 ekipa. Na kraju, najveći pobjednik, kao i uvijek, bude publika koja se “ogrebe” za slastan ručak.

20171007 081825

Šugarska duliba

Početkom listopada nas četvero planinara uputilo se prema Šugarskoj dulibi na južnom Velebitu. Inicijativu su dali Ruža i Ivan, znajući da je planinarsko sklonište obnovljeno, pa da vidimo!