Kestenijada na Hrastovičkoj gori (17.10.2020. – subota)

Plan: zajedničko tradicionalno hodanje iz Petrinjskog parka do vrha Hrastovičke gore uz usputno branje kestena. Boravak kod/oko planinarske kuće Matija Filjak.

Povratak po želji ili organizirano, dogovor na licu mjesta.

Trajanje: 4 sata laganog hoda

JAVNO ZDRAVSTVO:

SVI SUDIONICI IZLETA DUŽNI SU SE PRIDRŽAVATI NAPUTAKA I EPIDEMIOLOŠKIH PREPORUKA HRVATSKOG ZAVODA ZA KOJE PROPISUJU OSIGURANJE OPĆIH I POSEBNIH HIGIJENSKIH I SIGURNOSNIH UVJETA U SVEZI COVID-19, A DOSTUPNE SU NA POVEZNICI https://www.hzjz.hr/sluzba-epidemiologija-zaraznebolesti/koronavirus-najnovije-preporuke/

Sveto brdo, 16.04.2016.

Sunčanu subotu 16.4. odlučili smo provesti na jednom od najmarkantnijih vrhova Velebita, Svetom brdu koje se nalazi na 1751 m. Po visini je drugi Velebitski vrh, samo 6 metara je niži od Vaganskog vrha. Zahvaljujući svojem položaju, sa vrha se pruža nesmetan vidik na sve strane.

O nama

HPD  Sisak  dio je velike planinarske zajednice koja voli prirodu, štiti okoliš . Tradicija planinarenja